Fundacja FLY zaprasza osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, bioder oraz kolan do udziału w dofinansowanych zajęciach rehabilitacyjnych. Zabiegi prowadzone przez fizjoterapeutę odbywać będą się dwa razy w tygodniu w Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY (Gdynia, ul. Świętojańska 32/13).

Podczas zajęć:

Źle dopasowane buty, a szczególnie często noszone wysokie obcasy i wąskie noski są powszechnie uznawane za sprawcę powstawania halluksa. Warto jednak spojrzeć nieco szerzej, a właściwie wyżej. Poza butami bierzemy pod uwagę, jak kształtuje się oś całej nogi: od biodra, przez kolano, staw skokowy aż po palce stopy. Walcząc z koślawością palucha pracujemy nawet z mięśniami odpowiadającymi za stabilność biodra!

Chcesz przeciwdziałać powstaniu problemu lub leczyć swoje stopy? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z fizjoterapeutą. Tel 798 17 99 42. Zapraszamy!

Fundacja FLY zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie „Rehabilitacja osób po przejściu COVID-19”. Projekt skierowany jest do mieszkańców Gdyni, którzy chorowali na COVID-19 i mają problemy z powrotem do sprawności (przede wszystkim oddechowej), takiej jak przed zachorowaniem. Nabór będzie otwarty. Pacjenci będą przyjmowani na podstawie dokumentacji potwierdzającej przebycie COVID-19.

Zapraszamy młodzież z zespołami bólowymi kręgosłupa, bioder oraz kolan do udziału w dofinansowanych zajęciach rehabilitacyjnych. Zabiegi prowadzone przez wykwalifikowane fizjoterapeutki odbywają się dwa razy w tygodniu w Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY przy Ul. Świętojańskiej 32/13.

Tegoroczna Gwiazdka będzie inna niż co roku. Rządowe nakazy i obawa przed chorobą trzymają nas z dala od stacjonarnych sklepów. Nieliczne otwarte placówki nie zawsze zaspokoją nasze marzenia, a centra handlowe dotychczas rozpieszczające nas atrakcjami, promocjami i darmowym parkingiem, straszą pustkami. Wychodząc naprzeciwko świątecznym potrzebom, Centrum Rehabilitacji przy Fundacji Fly przygotowało dla Państwa VOUCHERY PODARUNKOWE.

Dolegliwości bólowe kręgosłupa są najczęstszą przyczyną wizyt u lekarzy i fizjoterapeutów. Stanowią nie tylko problem medyczny, ale także ekonomiczny i społeczny. Ból potrafi wyłączyć z aktywności dnia codziennego, a jego leczenie (często farmakologiczne), poza uszczuplaniem naszego portfela, nie przynosi zbyt wielu efektów. Zwolnienia lekarskie wystawiane z powodu tej dolegliwości obciążają nie tylko system, ale także pracodawców.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą, które pozwolą zidentyfikować przyczynę dolegliwości i dobrać odpowiednią terapię. Nie jest potrzebne skierowanie od lekarza rehabilitacji. Prosimy natomiast wziąć ze sobą posiadaną dokumentację medyczną. Można zapisać się telefonicznie, albo online - szczegóły na stronie.

Voucher Rehabilitacyjny

Podaruj sobie albo komuś bliskiemu zdrowie w naszym Centrum Rehabilitacji... Voucher na dowolne zabiegi rehabilitacyjne: masaże lecznicze, relaksacyjne, terapie indywidualne, kinezyterapię, laseroterapię, czy taping...
Uwolnimy od dolegliwości bólowych, przywrócimy radość życia...

Fundacja FLY @ 2020